• İstanbul21 °C
  • Ankara18 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kendi TV kanallarında 40 konu başlığında yayın yapabiliyorlar!
07 Kasım 2017 Salı 12:58

Kendi TV kanallarında 40 konu başlığında yayın yapabiliyorlar!

Sistem 9, perakende sektörüne güncel bilgilerini 40 konu başlığında, kendi yayınlarını yapma imkanı sunan sistem kurup yönetiyor.

Türkiye’de bankalar, iletişim firmaları, fastfood restoranlar, kuaförler, hastane ve otellere ‘’Dijital Yayın ve Bilgilendirme Ekranları’’ hizmeti veren Sistem 9, perakende sektörüne de sunduğu hizmetleri genişletiyor. Sistem 9, perakende sektörüne güncel bilgilerini 40 konu başlığında, kendi yayınlarını yapma imkanı sunan sistem kurup yönetiyor.

 

Türkiye ile birlikte 18 ülkede kurumlar adına yönettiği 27 binden fazla dijital yayın ve bilgilendirme ekranları hizmetini “Geleceğe Taşıyan Dijital Çözümler” mottosuyla sunan Sistem 9, perakende sektörüne yönelik hizmetlerini zenginleştiriyor.

 

Perakende sektörü temsilcileri, eskiden kendileriyle ilgili TV yayınlarını üçüncü parti firmalara devrederek gerçekleştiriyordu. Bunun bazı sakıncaları olduğunu belirten  Sistem 9 İcra kurulu Başkanı Kaan Akın, “Bu yolu tercih edenlerin, yayının içeriği ve reklamları müdahil olma şansı azalıyor. Biz ise onlara kendi Kurumsal TV’lerini kurup bunu yönetme fırsatı sunuyoruz” diyor.

Perakende sektörünü Kurumsal TV ile tanıştırdıklarını belirten Akın, Dijital Yayın ve Bilgilendirme Ekranları’nın tüketicilere keyifli alışveriş imkanı verdiğini hatırlattıktan sonra “Hizmet verdiğimiz alan dünyada ‘DigitalSignage’ olarak biliniyor. Bu sistem, kurum ve kişilere özel yayın akışları hazırlayabilme kabiliyetine sahip olduğu gibi, hedef odaklı çalışabilen, ileri internet teknolojilerini kullanan yayın sistemidir. Sistem, kurumsal iletişimden reklama kadar birçok farklı alanda, farklı sektörler için kullanılıyor” diye ekliyor.

 

Sistemin her ölçekteki firmaya uyarlanabildiğinin altını çizen Akın sistemle ilgili şu bilgileri veriyor: “Kurum ve kuruluşları afiş, poster, katalog gibi maliyetlerden kurtarıp, bilgi ve tanıtımlarını en son teknolojilerle hazırlama imkanı sunuyor. Artık dijitalleşmiş platformların birleştiğine tanık oluyoruz. Organize perakende sektörünün geleceğin bu teknolojisine şimdiden hazırlanarak, şubeler arası haberleşmelerinde çağın gereği olarak uyum sağlamalı. Çok şubeli kurum, bu ekranları eğitim aracı olarak da kullanabilir.

kaan_akin.jpg

 

Özellikle insan kaynakları bu ekranları doğum günü, evlilik, bayram gibi kutlamalarda kullanarak çalışanlarının motivasyonunu arttırabilir. Bu sistemde kullanmış olduğumuz ekranlar endüstriyel standartta yapılmış ürünlerdir. Bu ekranların üzerindeki çıkışlar sayesinden ekranları uzaktan açıp, kapatabildiğimiz gibi, ekranların açık ya da kapalı olduğunu da tespit edebiliyoruz.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
    SPOR
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Türk Analiz | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Haber Yazılımı: CM Bilişim