• İstanbul17 °C
  • Ankara15 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Online Noterli Tercüme devri
10 Nisan 2017 Pazartesi 11:09

Online Noterli Tercüme devri

“Online noter tasdikli tercüme” hazırlama hizmeti verilmeye başlandı.

Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyaya markalı tercüme hizmeti sunan Protranslate.net, şirketlerin hayatını hızlandıran ve kolaylaştıran “online noter tasdikli tercüme” hazırlama hizmeti vermeye başladı.

 

Şirketler böylece tercüme edilen metinlerin noter tasdikini almak için fiziksel olarak noterde sıra beklemeyecek. 

 

Türkiye’de 2014 yılında faaliyetlerine başlayan ve 40’tan fazla dilde online profesyonel tercüme hizmeti veren Protranslate.net şirketlerin tercüme ihtiyaçlarına uygun fayda yaratan çözümler sunmaya devam ediyor. Türkiye’de noter ücretini otomatik hesaplayansistem ilk kez Protranslate.net tarafından verilmeye başlandı.

 

Anında noterli tercüme için online teklif

Konusunda uzman tercümanlar ve deneyimli dil editörleri tarafından güvenilir tercüme hizmetleri sunduklarını belirten Protranslate.net Kurucu Ortağı Kerem Kalkancı, Protranslate.net hizmetlerini şirketlerin günümüzde ihtiyaç duyduğu kalitede ve hızda hayata geçirdiklerine dikkat çekti.

Kerem Kalkancı Protranslate.net’in yeni hizmeti olan noterli tercüme işlemlerinin tamamen online platform üzerinden sağlandığını aktararak, “Hem çeviri hem de noter tasdiki sürecini müşterilerimiz için yapıyoruz. Süreç belgelerin orijinalliği, noter nezdinde geçerlilik kazandıktan sonra başlıyor.Bu işlerin başlatılması sürecinin tamamen online bir şekilde web sitemiz üzerinden yapılmasını sağlayarak müşterilerimize tercümesi ve yeminli noter onayı yapılmış belgelerini ister online şekilde, istenilirse de kargo veya kurye ile ulaştırıyoruz.”

“Şirketler böylece hiç beklemeden anında teklif alarak belgelerinin tercüme sonrası noter ücretini de anında öğrenebiliyor ve işlemlerini başlatabiliyor. Müşterimizi noter ve tercüme firması ile ayrı ayrı uğraşmaktan kurtarıyoruz. Tek elden yönetilen iki süreç daha hızlı tamamlanıyor. Şirketlerin ve bireylerin yeminli tercümeye ek olarak noter tasdiği gereken tercüme ihtiyaçlarında hızla sonuca ulaşmasına katkıda bulunuyoruz.” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
    SPOR
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Türk Analiz | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Haber Yazılımı: CM Bilişim