• İstanbul3 °C
  • Ankara3 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Program İhtiyaçlarına Kurumsal Çözümler
19 Haziran 2018 Salı 17:34

Program İhtiyaçlarına Kurumsal Çözümler

Çevrimiçi sistemler veya web sitesi oluşturucuları ise bir program indirme veya yükleme gerektirmez.

Ne tür bir web binası gereksiniminiz ve hedefleriniz varsa, web sitesi oluşturucu yazılımının iki ana türden (çevrimdışı ve çevrimiçi hizmetler) geldiğini bilmelisiniz. Çevrimdışı programlar sabit diske kurulum gerektirir, herhangi bir standart bilgisayar programı gibi. Çevrimiçi sistemler veya web sitesi oluşturucuları ise bir program indirme veya yükleme gerektirmez.

 

 Web Sayfaları Oluşturma Ve Düzenleme

 

            Bir web tasarım oluşturmak ve düzenlemek için bir metin editörüne ihtiyacınız var. Metin editörleri biçimlendirilmemiş metin dosyaları oluşturur ve değiştirir. Bununla birlikte Codex kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar için geliştirdiği geniş bir ürün yelpazesine sahip bulunmaktadır.

 

            Bu ürünlerle tüm masaüstü işletim sistemleri temel bir metin editörü ile birlikte gelir. Bu editörlerin hepsi basittir. Gerekli düzenleme ve ihtiyaçlara göre gelişime açık olan ürünler; renklendirme, otomatik tamamlama, daraltılabilir bölümler ve kod arama gibi ek özellikler içerir.

 

            Çevrimiçi programlar veya web tasarım oluşturucuları, çevrimdışı yazılımprogramları çok daha geç bir zamanda ortaya çıktı, ancak onlar zaten web sitesi tasarımında lider haline gelmiştir. Çevrimdışı rakiplerinden çok daha fazla avantajları var, bu da onları dünya genelinde milyonlarca kullanıcıyla popüler hale getirmektedir.

 

Hosting Seçmek Önemlidir

 

            Çoğu çağdaş yazılım geliştirme sitesi yapımcısı kendi barındırma hizmetini sunmaktadır. Sizin adınıza güvenli bir saklama hizmeti verirler ve web siteniz sistem sunucularında barındırılacaktır. Dahası, hepsi bir arada web sitesi oluşturucuları içe aktarma / dışa aktarma özelliklerine sahip değildir. Bu nedenle her zaman web sitenizi yanınızda götüremezsiniz. Bu nedenle hosting hizmeti veren firmalarla iletişime geçip proje çalışmalarını ona göre başlatmakta yarar vardır.

 

 Çevrimdışı Web Sitesi Oluşturucu Yazılımının Avantajları

 

            En büyük avantajı çevrimdışı çalışma fırsatı sunar. Bu, herhangi bir internet bağlantısı olmadan günün herhangi bir saatinde projenize çevrimdışı bağlanarak çalışmaya devam etmenizi sağlar. Ne zaman ve nerede olursanız olun, web sitenizde çalışmak için İnternet erişimine gereksinimiz olmaz. Bunun yerine, web sitenizi tasarlarken ihtiyaç duyduğunuz kadar zaman ve çaba harcamanız gereken bir yazılım geliştirme şansı sunar.

 

 Ücretsiz Web Sitesi Barındırma

 

            Çok tavsiye edilmese de, güvenilir bir hizmeti veren hosting bulmak oldukça zordur. Özellikle verilerinizin kaydedileceği ve sizin denetiminizin dışında çalışan bir yere ne kadar güvenilebilir. Web sitenizi çalışır durumda tutmak için düzenli ödeme yapmanıza gerek yoktur. Sadece güvenilir ve güvenli barındırma seçin, hazır web sitenizi yükleyin.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
    SPOR
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Türk Analiz | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Haber Yazılımı: CM Bilişim